TETICO - Teknik Ticaret Ortaklığı 1950 yılında Ankara'da kuruldu. Genç Türkiye Cumhuriyeti'nde kendi alanında nesiller boyunca varlığını sürdüren bir kaç işletmeden biri olmaktan gururluyuz.

TETICO, 1950 yılından itibaren büyük uluslararası kuruluşların ürünlerini, sistemlerini, bilgi birikimlerini ve servislerini tanıtarak ülkemizin ekonomik kalkınmasına ve savunma gereksinimlerinin yerine getirilmesine yardımcı olma amacını devam ettirmekte, Türkiye'nin geniş insan ve doğal kaynakları ile coğrafi konumunu dikkate alarak uluslararası iş gelişimi için fırsatlar yaratmaya çalışmaktadır.

TETICO beraber çalıştığı kurum ve kuruluşlara ihtiyaçlar doğrultusunda en doğru bağlantıları ve profesyonel yardımı sağlayarak gelişti; köklü iş anlayışı ile birleştiğinde temsilcisi olduğumuz şirketlerin daha verimli ve daha başarılı projeleri gerçekleştirmelerine olanak sağladı.

Daima ileriye bakarak, Türkiye ve dünya piyasalardaki gelişmeleri değerlendirdik ve pazarlama, turizm, enerji, eğitim alanlarında yeni iş imkanları yarattık. TETICO gelişmeye ve ilerlemeye devam ederek, sanayimize, ortaklarımıza ve müşterilerimize kapsamlı ve değerli hizmetler verecektir.

TETICO'nun uzman pazarlama bilgisi, uzun yıllarca edinilen finans ve hukuk deneyimimizle birleşerek müşterilerimizin güçlü noktalarını tanımlamalarına ve pazar stratejisi geliştirmelerine yardım ederek doğrudan kullanıma aktarılmaktadır. Şeffaflıkla müşterilerimizi yollarında attıkları her adımda usul hakkında bilgilendiriyor, sağlam iş ahlakına dayalı bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Müşterilerin ayrıca TETICO'nun iş uygulama ahlak ve kuralları hakkında da tatmin edilmekte olmaları bizim işlemlerimizi verimli ve doğru bir şekilde tamamlamamız ve müşterilerimiz ile ortaklarımızın ortak çıkarlarını daima en iyi şekilde korumak üzere mücadele etmemiz anlamına gelmektedir.

Geniş bir uluslararası şirket yelpazesinin temsil edilmesi ile yurtiçi kamu ve sanayi kurum ve kuruluşlarımızın firmamıza göstermiş olduğu ilgi ve önem global pazardaki başarımızın bir kanıtıdır.


tetico@tetico.com.tr

copyright, 2006 // design: artek reklam
Merkez : Mahatma Gandi Caddesi No:35/3 Gaziosmanpaşa, 06700 Ankara
Tel: (0 312) 446 16 10 | Faks: (0 312) 446 16 91